Dowiedz się jak działamy i dlaczego tak skutecznie!

Kontakt z nami jest szybki, prosty i zapewnia wyjaśnienie wszystkich niezbędnych kwestii. Podczas współpracy służymy pomocą, dbając o załatwianie wszystkich spraw dookoła wykonywanej usługi.

Dlaczego jesteśmy tak skuteczni?
Skuteczność w działaniach
0%
Procent przyjmowanych spraw
0%
0
Obsłużonych klientów
0
%
Pozytywnych opinii
0
x
Większe odszkodowania

O nas - Sowa Prawo i Odszkodowania

Kancelaria Sowa Prawo i Odszkodowania powstała w 2015 roku. Przez pierwsze lata działalności świadczyliśmy usługi wyłącznie z zakresu odszkodowań będąc pełnomocnikiem osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy czy innych zdarzeniach losowych. Reprezentowaliśmy naszych Klientów w nierównej walce z towarzystwami ubezpieczeń. Przez kolejne lata działalności , wychodząc naprzeciw naszym zadowolonym Klientom oraz dostosowując się do zapotrzebowania rynku sukcesywnie poszerzaliśmy zakres świadczonych usług o pomoc w regulowaniu sytuacji związanych z nieruchomościami, pomoc w sprawach z dziedziny spadków/darowizn/zachowków, postępowań egzekucyjnych, dochodzeń należności a także z zakresu upadłości (konsumenckich i działalności gospodarczej). W ostatnich latach staliśmy się specjalistami z zakresu pomocy osobom posiadającym kredyty frankowe skutecznie pomagając w dochodzeniu roszczeń wynikających ze sporów z bankami poprzez unieważnienie umowy kredytu oraz odzyskanie nadpłaconych rat.

Celem naszej Kancelarii jest szerzenie świadomości wśród społeczeństwa z zakresu prawa i odszkodowań oraz możliwie najlepsze reprezentowanie Klientów przed podmiotami rynku ubezpieczeniowego i instytucjami finansowymi. Służymy kompleksową pomocą na każdym etapie sprawy. Wieloletnie doświadczenie w zakresie odszkodowań pozwala nam rzetelnie ocenić rozmiar szkody oraz kwotę dochodzonego roszczenia (odszkodowania/zadośćuczynienia). Pomagamy już od chwili wypadku, poprzez uciążliwy proces likwidacji szkody, aż do prawomocnego rozstrzygnięcia. Służymy radą i wsparciem. Nasz zespół działa z pełnym zaangażowaniem a każda sprawa traktowana jest priorytetowo.

Od lat zbieramy doświadczenie które z dumą przekładamy na wspólne sukcesy w nierównej walce z podmiotami rynku finansowego.

To wszystko, pozwala nam z niezwykłą skutecznością dochodzić szeroko rozumianych roszczeń w imieniu naszych Klientów.

Dlaczego warto
podjąć współpracę?

Pewnie zadasz sobie pytanie „Dlaczego warto zlecić właśnie nam prowadzenie Twojej sprawy?”

Postaram się krótko odpowiedzieć na to pytanie… Otóż, nasz zespół jest w pełni zaangażowany w powierzoną sprawę. Staramy się aby z każdym naszym Klientem stworzyć relację na zasadach wzajemności i zaufania. Jednakże, tym co wyróżnia nas najbardziej spośród mnogości firm prawniczych to fakt, iż starając się pomoc jak najszerszemu gronu Klientów, w zdecydowanej większości spraw nasze wynagrodzenie jest uzależnione od sukcesu. Nie musisz się więc martwić, jeśli nie jesteś w stanie akurat w tym momencie pokryć wynagrodzenia pełnomocnika. Skontaktuj się z nami, przedstaw swoją sprawę, a z pewnością znajdziemy rozwiązanie, które będzie dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Staramy się pomóc jak najszerszemu gronu Klientów i dotrzeć z pomocą prawną również tam gdzie jej brakuje, na przykład do mniejszych miejscowości lub do ludzi mniej zamożnych czy tych którzy w mniejszym stopni radzą sobie z wyszukiwaniem istotnych informacji w Internecie

Zupełnie za darmo
ocenimy Twoją sprawę!

Zastanawiasz się czy Twoja sprawa jest warta jakichkolwiek działań i czy możesz uzyskać z niej wymierne korzyści? A może nie wiesz jak się zachować w swojej sytuacji? Pomożemy Ci ją ocenić za darmo i zaproponujemy działania warte podjęcia!